Elektrické podlahové vytápění

Uhlíkové fólie slouží jako primární vytápění objektů. Na základě projektové dokumentace náš odborný technik vypočítá požadovaný příkon na m2 pro úspěšné a komfortní vytápění objektu. S každým zákazníkem pracujeme individuálně a pro každou cenovou nabídku vytvoříme projekt vytápění systémem Termofol. 

Uhlíkové fólie nejčastěji instalujeme jako celoplošné podlahové vytápění. Každou místnost regulujeme pokojovým termostatem, který obsahuje i podlahové čidlo, kterým regulujeme maximální teplotu podlahy a vzduchu v místnosti. Každou topnou zónu můžete ovládat za pomocí Vašeho smartphonu. Pro náročnější zákazníky instalujeme regulace Loxone nebo Taphome.

Elektrické stropní vytápění

Stropní vytápění lze aplikovat jako primární vytápění objektu. Je potřeba na základě projektové dokumentace vhodně zvolit instalovaný příkon na m2. Pro stropní vytápění volíme vyšších příkonů od 140W/1m2 až do 400W/na 1m2 dle tepelné ztráty objektu. 

Níže se můžete podívat na video instalace.

Elektrické stěnové vytápění

Stěnové vytápění lze aplikovat jako primární vytápění objektu. Je potřeba na základě projektové dokumentace vhodně zvolit instalovaný příkon na m2. Pro stropní vytápění volíme vyšších příkonů od 140W/1m2 až do 400W/na 1m2 dle tepelné ztráty objektu. Instalujeme vždy mezi sádrokartonové profily, pod sádrokartonové desky.

Níže se můžete podívat na video instalace.